© 2021 INTRADE Operational Services, s.r.o. Ochrana osobných údajov

Ubytovňa ponúka ubytovacie služby rôznej úrovne od jednoduchých ubytovacích izieb, študentských izieb, štandardných turistických izieb cez turistické izby exkluzívneho typu. Ponúka výhodné ubytovanie pri Vašom pracovnom pobyte štúdiu, dovolenke alebo prázdninách.

Okrem iných služieb sú v objekte aj kancelárske priestory na prenájom. Turistická ubytovňa
MEI HOSTEL** je vzdialená od historického centra mesta Košíc cca. 1 km, s priamym spojením mestskou hromadnou dopravou do 10 minút.

Košice sú druhé najväčšie mesto Slovenska a sú svojou polohou ideálne dostupné železničnou, autobusovou, cestnou alebo leteckou dopravou. Sú križovatkou medzinárodných železničných a cestných tratí. Mesto Košice je letecky prepojené s medzinárodnými letiskami vlastným letiskom.

Nechajte sa ohúriť krásou historického centra východoslovenskej metropoly, preskúmajte zoologickú a botanickú záhradu, zabavte sa v Alpinke. To všetko sprostredkuje stránka Košice ubytovanie. Zvoľte si ubytovne Košice, napríklad Mei Hostel a ušetríte. Podobné cenovo výhodné pobyty vám prináša ubytovací portál www.UbytovanieNaSlovensku.eu.